Ar labi aprīkotu pludmales maisu rokā var papildināt jūsu ģimenes prieku lieliskajā brīvā dabā. Tapēc piedāvājam nepieciešamo lietu “check list” nākamajam izbraucienam!

Sauļošanās un lūpu balzams

Tiem vajadzētu būt jūsu pludmales somā neatkarīgi no tā, ko! Iegādājieties sezonas sākumā, lai jūs nekad nebūtu. Un neaizmirstiet lūpu balzāms – vairums cilvēku atceras, ka viņiem jāaizsedz sauļošanās, bet aizmirst viņu lūpas. Lūpas var saķelt un sauss izžūt. Ielieciet dažus šampūnu vai lūpu balzamu, lai nodrošinātu, ka visa seja ir aizsargāta.

Cepures un saulesbrilles

Aizsardzības zvejas rīki ir arī būtiska vasaras soma. Mūsu acīm ir vajadzīga aizsardzība, tāpēc ļaujiet bērniem izbaudīt jautras saulesbrilles, kuras viņi jutīsies vēsi valkājot. Paturiet papildus pāri, kas jūsu pludmales somā ir piestiprinātas, ja jūsu sajūta ir jautri sajukumā. Vai arī nenovērtējiet cepuru aizsardzību vasaras mēnešos. Zvīņus var viegli sadedzināt, tādēļ novietojiet dažus vāciņus un kapenes, kad jūs iepakojat.

Pirmās palīdzības aptieciņa

Ja ir skrambas, izciļņi, galvassāpes vai citi nelieli neveiksmi, palieciet pirmās palīdzības komplektu. Pārliecinieties, ka jūsu komplektā ietilpst antibiotikas ziede, band-AIDS, marle, ibuprofēns un pincete, ja kāds uz smilšu pāriet uz kaut ko asu.

Uzkodas un dzērieni

Tie ir obligāti ģimenēm. Bērni kļūst izslāpuši, kad viņi ir izsalkuši, tādēļ ir pieejamas ātrgaitas avārijas uzkodas, piemēram, Granola bāri. Pievienojiet dzērienus, piemēram, ūdens pudeles un sulas kastes, lai arī tās var nebūt atdzesētas.

Ūdensnecaurlaidīga plastmasas atkritumu tvertne

Ir pieejams tupperware konteineris, kas ļauj uzglabāt tālruņus, iPod iekārtas mūzikas atskaņotājus, naudu vai citu vērtīgu elektronisko ierīci pirms nejaušas ūdenskameras nokļūšanas jūsu pludmalē vai piknika sega.

Grāmatas un puzles

Tie vienmēr ir lieliski, ka tie ir piesaistīti tiem brīžiem, kad jūsu bērns faktiski atzīst “es esmu garlaicīgi”, vienlaikus sēdot pie baseina. Kad viņam vajag pārtraukumu no saules, jums būs iecienīta grāmata vai vārdu meklēšana gatavs un gaida.

Mitrās salvetes

Tie ir labākais draugs vecākiem, lai nepalielinātu mazus pirkstus, kuru klātbūtne ir PB & J, vai lai noņemtu papildu sauļošanās līdzekli, kas ir pārāk tuvu jūsu bērna mutei vai acīm. Viņi arī ir vēsi un atsvaidzinoši, kad jūsu ķermeņi ir pārkaršanas saulē.

Ūdensdrošie somas vai Ziplocs

Plastmasas maisiņi ir ideāli piemēroti mitrās peldkostīmu noturēšanai no sausiem dvieļiem. Viņi arī ir lieliski piemēroti, lai savāktu pārsteidzošus jūras šahtas un citus kolekcionējamos priekšmetus, kurus jūsu bērni noteikti atradīsit ģimenes pastaigās gar jūras krastu vai parka dabas takām.

Avārijas naudas līdzekļi

Es nekad neatstāju māju bez ārkārtas naudas. Jūs varat to notīrīt ūdensnecaurlaidīgā plastmasas konteinerā, kas paslēpts nelielā maisiņā vai aploksnē, tāpēc tas ir neparedzētas situācijas gadījumā.

Tava humora izjūta

Lai gan lielākā daļa no mums ilgojas par slinksjām vasaras dienām, kuras mēs pavadām kopā ar savām ģimenēm, atgriezīsimies pie tā, ka ir daudz reižu, kad sajaukšanās un pārkarsēšanas kombinācija padara mūs par krāpšanos un aizkaitināmību. Dažreiz pat gleznainā pludmale neļaus ikvienam būt laimīgam.

Turklāt, uz dienām, kurās jūs daudz vairāk gribat noturēt savu galvu savā labi apgādātā pludmales somā, nevis izvelciet no tā kaut ko noderīgu, neaizmirstiet smieties. Vasarā pavadītais laiks kopā ar saviem bērniem patiešām ir īslaicīgs, tādēļ meklējiet tik daudz iemeslu, kāpēc smaidīt un baudīt ģimeni šīs vasaras laikā. Un, kad citi redzēs tev tik labu laiku, viņi gribēs zināt, kāda slepenā sastāvdaļa jūs slēpjas savā pludmales somā šogad!

Bonusa padoms. Kad esat pabeidzis jautru dienu saulē, to vakarā iesaiņojiet pludmales maisu un gaidiet to. Tādā veidā, ja jums ir pēdējā brīža izmaiņas plānos vai ekskluzīvs ceļojums uz pludmali vai baseinu, jums būs viens solis uz priekšu!

Viss nepieciešamais pludmales somā!
Tagged on: