Clean jūsu Līderi

makšķerlietu līdera līnija uzkopšanas

TIP # 1

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Damon Sacco , Castafari
East Sandwich, Masačūsetsa

“Vienmēr tīrīt līderiem, kad jūs pārbaudiet, pārplānošanu, vai mainīt lures vai ēsmu. Berzes alkoholu, vienkāršu sālsūdens, un / vai pat tīru lupatu ir strādājis labi man. Slaucīšana vadītājiem palīdz noņemt jebkuru dīzeļdegvielas kvēpu no jūsu izplūdes ka uzkrājas uz jūsu līderiem, piemēram, tas savā tranci. reizēm arī salvetes off jebkuru aļģes, kas netīrs up jūsu līderi. Jūs būsiet pārsteigti, cik netīrs jūsu līderi un līniju nokļūt, un ļoti īsā laika sprīdī! ”


BUCKTAIL, gatavi iet

bucktail džiga copes vilinājums risinātu

TIP # 2

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Melis Smith , melis ir Tumšā 33
Miami, Florida

“Aways viens stienis uz laivu krāpnieciskā ar kārdinājumu. Prime Piemērs ir man vienmēr ir 1 unce bucktail ar mazliet Kosmosa kuģis uz tā savienoti un gatavs paķert visu laiku. Tas padara jūs kādreiz gatavs mest kādu zivju sugas. Daudzas reizes jūs palaist jūrā bez ēsmas savienoti, un gatavi iet, un lure ir visvairāk pieejamu. ”


Uzturēt copes žurnālu

sālsūdens cope piekrastes jūras nocopes reģistrācijas žurnālā

TIP # 3

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Tony DiGiulian , sālsūdens Pro Consulting
Fort Lauderdale, Florida

Problēma ir uzglabāt šo informāciju un atgādinot to, kad ir īstais laiks. Tas ir interesanti, kā es varu atcerēties nocopojot īpašu zivis ēsmas uz precīzu vietas pirms pieciem gadiem. Tajā pašā laikā, es varētu aizmirst korekcijas veicu ar Outrigger klipus vai āķa stils man bija, izmantojot vai jūras apstākļi, kas noveda pie iepatikusies, ka zivis šajā konkrētajā dienā. Tieši tāpēc es centīšos manu vislabāk saglabāt žurnāls manu copes braucieniem. Es glabāt žurnālus datēti 30 gadu, kad es sāku kā profesionāls palīgs. Tāpēc es centīšos manu vislabāk saglabāt žurnāls manu copes braucieniem. Es glabāt žurnālus datēti 30 gadu, kad es sāku kā profesionāls palīgs. Tāpēc es centīšos manu vislabāk saglabāt žurnāls manu copes braucieniem. Es glabāt žurnālus datēti 30 gadu, kad es sāku kā profesionāls palīgs.

“Dažas no lietām, es turēt grāmatā ir datums, ūdens temperatūra, vēja virziens, pašreizējais virziens un ātrums, āķis stilu, izmēru un zīmolu, vadītājs lielumu, velciet iestatījumus manām spolēm un daudz citas šķietami sīkas detaļas. Man var arī pierakstīt dažas piezīmes par to, kā agresīvi vai laiski zivis nāca klajā manā izplatību un cik ātri man bija velcēšanas vai veikt piezīmes lure sniegumu un, kas bija visproduktīvāko un neproduktīvo stilus mānekļiem tajā laikā. The viss punkts reģistrācijas žurnāls ir, lai atsvaidzinātu savu atmiņu ar arhīviem, ko es esmu darījis pagātnē, kas var man palīdzēt padarīt labāku pārdomātus lēmumus. Es uzskatu, saglabājot žurnāls ir ļoti nepieciešama, kad es aizbraucu uz dažādiem galamērķiem, kā mēs visi viegli aizmirst noteiktu informāciju laiku un nāk atpakaļ uz šo galamērķi mēs saglabāt tikai 10% no to, ko mēs uzzinājām, ka pirmo reizi vairāk. “


BABY-TUNA TEASER Blue MARLIN ON FLY

tunzivs zobgalis copes lure nocopes milzu zils Marlin

TIP # 4

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Chris Sheeder , Casa Vieja Lodge
Puerto San Jose, Gvatemala

s taksidermijas sūtīt man pāris divpusējo 12 collu Bonita stiprinājumiem, mēs savienoti izveidota kā mežģu. Tie ir viegli un peldēt augstu ūdens, kas padara tos ideāli piemērots šo pieteikumu. Kad zilā Marlin nāk sacīkšu uz teaser, neizdodas iekost lidot un peld off, jūs cast “Charlie”, kas ir pievienots spiningu stieni pagātnes jomā zivju un sākt neielādējot. Kad Marlin redz šo ķircinātājs viņš, visticamāk, mēģināt un sasmalcina ar zibens ātrumā, tāpēc jābūt gatavam vējš savu butt off. Kad esat Marlin, nodarbojoties, lai “Čārlijs” tiesības, ko lidot, un, kā jūs nodot to, makšķernieks striptīza pops lidot un jūs kinoizrāde “Čārlijs” laivā. Pa šo laiku kuģis jau sen pienācis pilnīgas apstāšanās, lai sloksnes pop ir būtiska, un parasti ir tikai no vienas līdz divām Jabs tas triks. Pusi laika zivis būs ieelpojiet lidot pa labi pie nūja, bet pat tad, ja Marlin turpina peldēt uz priekšu, meklējot “Charlie” zem un ap laivu, viņš tagad redzējis jūsu lidot un zina, kur tas ir tāpēc, ka tiem pops veicāt kā viņš peldējās ar. Tas nav precīza zinātne, bet mēs esam palielinājuši savu āķa līdz attiecība ārkārtīgi izmantojot šo mazo stiklšķiedras tunzivis. Izgatavots no stiklašķiedras varat pull to ātri, jo tas ir viegls. Puiši King Buruzivis stiprinājumus vienu redzat šeit ar actiņu jau stiklotu ir. ” bet mēs esam palielinājuši savu āķa līdz attiecībai ārkārtīgi izmantojot šo mazo stiklšķiedras tunzivis. Izgatavots no stiklašķiedras varat pull to ātri, jo tas ir viegls. Puiši King Buruzivis stiprinājumus vienu redzat šeit ar actiņu jau stiklotu ir. ” bet mēs esam palielinājuši savu āķa līdz attiecībai ārkārtīgi izmantojot šo mazo stiklšķiedras tunzivis. Izgatavots no stiklašķiedras varat pull to ātri, jo tas ir viegls. Puiši King Buruzivis stiprinājumus vienu redzat šeit ar actiņu jau stiklotu ir. ”


HOOKING dubultspēles, trīsvietīgus un quads

piekrastes cope vairākas hookups velcēšanas diagramma

TIP # 5

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Bubba Carter
Los Suenos, Kostarika

pagrieziet laivu apkārt un doties atpakaļ uz līks zivju cerams āķa otru vai vairāk. Un, ja jūs makšķerēt zivis vienā jomā, tas ir diezgan iespējams, ir vairāk zivju tur, lai saglabātu copes kamēr jūs valkā šo teritoriju ārā. ”


Pievērs uzmanību detaļām

organizēta piederumu kastīte sālsūdens copu

TIP # 6

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Kārlis Andersons
Lighthouse Point, Florida

vienmēr ir pie rokas, kas ir nepieciešams, lai nocopes ēsmu, kas darbojas. Lai to izdarītu, jums ir dažādas metodes. Vai tā velcēšanas spalvām, velcēšanas karotes vai sabikis, kam viss nepieciešams gatava un organizēti noķert visas ēsmas sugas ir no labākajiem kapteiņu pazīme. ”


Mezgli ir viens no vājākajiem

snelled sālsūdens makšķerāķis

TIP # 7

Pieklājība IGFA / igfa.orgCapt. Izlaist Smith , izlaist s Turnīri
Pompano, Florida

“Mezgls jums sasiet ir jūsu vājākais posms, kad makšķerēšana. Kad saistīt mezgls atcerieties slapjš to, kad cinching to uz leju, un arī velciet to, cik stingri vien iespējams, tāpēc nav Novirze. Es vienmēr esmu ievērojis vājākie mezgli ir tie, kas paslīdēt. slikta mezglu saistīts saspringts ir labāka nekā laba mezglu saistīts brīvs. nav nekas sliktāks pārtraukt zivi vienalga, kā jūs pārtrauktu to off, bet nedaudz papildu piesardzība, ja sasaistīšanu mezglus uzskata, ka šī mainīgumu no zivju ķeršanai vienādojumu. Tas attiecas arī uz to, vai jūs savienojumiem vai sasaistīšana mezglu -. vienmēr, vienmēr pārbaudiet savienojumu ”


Kukulis SAVU makšķernieks

spēlēt naudu

TIP # 8

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Melis Smith , melis ir Tumšā 33
Miami, Florida

“Ticiet vai nē man patīk uzpirkt citus makšķerniekus par manu laivu. Nav nekas sliktāks nekā ņemot maksājumu klientiem pavadīt kvalitatīvu laiku copojot ar mani tikai veikt kaķis nap vai zaudē interesi, ja cope ir lēns. Bērniem īpaši ir īsāks uzmanība span. man patīk uzpirkt manu makšķerniekiem, piedāvājot viņiem pirmo zivi to personai, kurai plankumi putnus vai peldošā gružu vispirms. Tas tiešām šķiet, lai saņemtu mani klienti, kas nodarbojas ar copu, un ir vairāk acis meklē zivīm. Tas ir win-win scenārijs. ”


ATSTĀJ TO VIENKĀRŠU

Pelējuma Craft velcēšanas sālsūdens copes vilinājums

TIP # 9

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Peter B. Wright
Stuart, Florida

Ir procentos no zivīm, kas prasīs shot jebkurā pievilinātāju, un, ja tie streiku to viņi nevar pārslēgties uz citām līks mānekļiem vai piķa ēsmu. Tas ir godīgi teikt, 20 procenti no zivju dont pārslēgties. Tātad, ja jums ir copes atāķēt reklāmrindas jūs varat zaudēt 20 procentus no jūsu zivīm. Risinājums ir vienkārši copēt līks reklāmrindas. ”


Vilinoši spītīgs Marlin

sālsūdens laivu velcēšanas modelis noķert spītīgs Marlin

TIP # 10

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Laurie Wright , Austrālijas Makšķerēšanas Expeditions
Cairns, Austrālija

“Ko jūs darīt, ja jums ir grūts zivis, kas nav pārāk tālu no laivas un vienkārši nebūs nākt klajā? Tā dažreiz notiek, kad tie ir saliekts stūrī muti ar apļa āķi vai kārdinājumu.

“Kad zivis atrodas aptuveni 30 metru (100 pēdām) no laivas, un jūs nevarat iegūt līniju, un tas vienkārši nenāk uz virsmas, atpakaļ uz leju garām zivīm uz augšu jūras pusē, saglabājot zivis pie Starboard stara. Centieties iegūt līniju uz priekšu pie stara tā līnija ir faktiski vilkšana leņķī uz priekšu no zivīm. Tas aizņem mazliet smalku laivu apstrādes un pacietību, jo jūrā ir nepārtraukti cenšas virzīt jūs uz zivīm, bet palikt pie tā, un galu galā zivis pamazām nāk tuvāk virsmai un diezgan bieži nolocīt jūru un nākt klajā lekt dod jums iespēju iegūt līderi (Piezīme: Šī stratēģija nav viens es ieteiktu lieliem blūzs – tikai melnās.). ”


 

Skavām A UNIVERSAL FISH-fighting HARNESS

zivju kaujas iejūgs klipi piekrastes copes

TIP # 11

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Pēteris Bristow , Katherine B
Madeira, Portugal

“Kaut arī copojot manā čartera laivu Katherine B, es uzzināju, kā saglabāt visas manas makšķernieku, kas pārstāv dažādas formas un izmēriem, pareizi mainīt to novietojumu. Lai pārliecinātos, ka katrs makšķernieks uz klāja var ātri bloķēt pareizajā vidē uzkabi, es veicu ķēdi no misiņa jūrnieks klipus, kas nebūs stiepjas un ir super viegli pielāgot katram makšķerniekam. Tiklīdz jūs saņemsiet personu krēslā, jūs vienkārši uzvilkt labajā klipu, atdaliet ekstras un ielieciet klipu siksnu izciļņa.

sālsūdens copes klipi zivju cīņas siksnām

TIP # 11

Pieklājība IGFA / igfa.org

“Tagad viss, kas jums ir jāuztraucas par ir gimbal augstumu, leņķi kāju balstu un cik tālu, lai paplašinātu to -. Viss neticami svarīgi izveidot makšķernieks pareizi Sods korekcija nav novietoja Tik ilgi, kamēr spole ir. apmēram jostasvietā un spole ir pietiekami tālu, un skaidrs, lai jūs varētu ērti pagriezt rokturi -. tad darīs ”


GATAVAM copēt

organizē terminālis novērst pirms sālsūdens jūras copes reisa

TIP # 12

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Tony DiGiulian , sālsūdens Pro Consulting
Fort Lauderdale, Florida

Daudzi no mums ir bijis situācijā, kad koduma pagriežas pēkšņi, un jums nekas nav gatavs iet. Pirms jūs zināt to koduma izslēdzas līdz brīdim, kad jums ir jūsu āķa piesaistīti vai velcēšanas izplatīt sakopta. Veikt laiks, lai pienācīgi sagatavotos, pirms jūs atstāt doks. ”


RIG DURABLE BAITS zobenzivis

sloksne ēsmas zobenzivis

TIP # 13

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Nick Stanczyk , Bud ‘n Marijas Makšķerēšana Marina
Islamorada, Florida

“Viens no visvairāk aizmirst, bet svarīgām lietām, kas jāņem vērā, swordfishing ir urbjtornis izturīgu sloksne ēsmu . Zobenzivs daba nāk par ēsmu un dauzīt heck no tā vairākas reizes, pirms tās faktiski patērē to. Izturīgs zobenzivs ēsmas izgatavoti no vēdera svaigu pelamīdām, delfīnu zivīm vai Wahoo ar lielu šuves, lai nodrošinātu to āķi. Es arī slaidu svārki pār to visu, lai padarītu to hidrodinamisko un aizsargāt ēsmu no dažiem šiem zobenzivs likumprojektu whacks. ”


Vietējās zināšanas UZLABO izredzes makšķerēšanai SUCCESS

copnieku saimniecības smart tālrunis copes lietotne

TIP # 14

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Chip Shafer
Fort Pierce, Florida

“Ikreiz, kad dodas uz jaunu galamērķi copēt es to laiku, lai uzzinātu jaunākos ziņojumus no uzticamiem avotiem. Pirms es atstāt ilgāku galamērķi kaut es nekad nocopēt es veicu papildu pūles, lai izveidotu tīklu ar uzticamiem avotiem copes informācijas. Otra pusē ir, ja viņi man palīdzēt, tad es parasti var palīdzēt viņiem. Svarīgākais zināšanas ir aktuāla informācija. Man ir daudz informācijas apmaiņu pa tālruni, UĪV radio tad pat e-pastu. Mēģinot noskaidrot, kas ir bijis notiek apgabalā, izmantojot vietējās zināšanas ir galvenais. ”


FOR Buruzivis PAR FLY, domā lielas

Cam Sigler caurule fly 6/0 Īpašnieks āķis savienoti diviem āķiem

TIP # 15

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Anthony Mendillo , Keen M International
Isla Mujeres, Meksika

“Kad runa ir iepatikusies Atlantijas buruzivi par fly es izmantoju lielu lidot ar lieliem āķiem. Man patīk, ka 6/0 Īpašnieki savienoti ar Cam Sigler cauruli lidot ar diviem āķiem. Tas dod zivs labāku mērķi. Arī es varu iesniegt savu āķi, lai padarītu punkti ļoti, ļoti plānas, tāpēc tie iekļūt viegli. Bargāki lidot stieņi arī būtu vieglāk vadīt āķis mājas klinšu grūti rēķinu. Pat 18-svars fly rod nav pārāk liels. Lielie stieņi ļaujiet makšķernieks noteikt āķa stingri un saņemt zivis ātri. ”


Palielināt copes panākumus, izmantojot Okeanogrāfijas prognozēšana

okeanogrāfijas prognozēšana copes panākumiem

TIP # 16

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Frank Crescitelli , Fin Chaser Čarteri
Staten Island, New York

“Kad jūs uzskatāt izmaksas, degvielas un iesaistītās dodas jūrā copēt ASV ziemeļaustrumu kanjoniem laikā, tas ir jēga tikai, lai izmantotu resursus, kas palielinātu savu copes iespējas. Kāpēc ierobežot sevi, lai doks vai radio baumas, vai neuzticami sociālo mediju copes ziņojumiem, kad var izmantot zinātnes un tehnoloģijas, piemēram, satelīta SST un hlorofila datiem, lai precizētu, kur jūsu mērķa zonā copēt būs pirms jūs galvu ārā? Tāpat kā pārbaudot atmosfēras laika, pirms es iet ārā pa durvīm, es vienmēr pārbaudiet okeanogrāfijas laika un nosacījumus, izmantojot pakalpojumus, piemēram, Roffer s Ocean Makšķerēšana prognozēšanas dienests. ROFFS ir labi vērts ieguldījumu un ņem uzminēt darbu no mēģina interpretēt bezmaksas un dažkārt neuzticamu satelītattēlus jūs varat atrast internetā. Lai gan es parasti seko mans zarnu instinkts, kas ir biežāk tiesības nekā nav man īsti iemācījušies izvairīties pakaļdzīšanās “jaunākā” doka ziņojumu, jo biežāk nekā nav šie ziņojumi ir balstīti uz veco informāciju vai ziņojumu trūkst lielu no informāciju. Vairāk nekā gadu un gadu copo tu neapzināti veidot datu bāzi, zināšanas, kas gidi jums pareizajā virzienā, bet tas ir, ja jūs pievērst uzmanību! Es bieži saglabāt ROFFS izdrukas, un, ja es nocopētas zivis, kad ziņojumi novest mani mēģinu atrast līdzīgus nosacījumus ar jebkādiem turpmākiem ziņojumiem, es pēc pasūtījuma. ”

Uzziniet daudzi veidi, kā Pros izmantot tiešsaistes pakalpojumus (Like ROFFS) jūras panākumiem


TOP-SHOT EFEKTIVITĀTE

IGFA-rated monopavedieni makšķerauklas spoles

TIP # 17

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Jason Pipe , Bocinegro Blue Marlin Makšķerēšana Čarteri
La Gomera, Kanāriju salas, Spānija

“Lielākā daļa lielo marles kapteiņiem, ka es zinu – mani ieskaitot – copēt ar top shot monopavedienu pār pīta Spectra kā pamatni . Es aicinu to top-shotdarbspējīgā gala līnijas, jo tas ir pirmais 80 līdz 100 km, kas ir vienmēr pie spoles ar lielu zivīm un ir uzņēmīgas pret vairāk ļaunprātīgu ar Knicks un nodiluma. Lielākā daļa lielapjoma ruļļi nāk 1000 metrs / pagalmā nodalījumiem. Lai maksimāli palielinātu to izmantošanu tītavas un mazinātu atkritumus, kas saistīti ar nemainīgu top-shot izmaiņām es sadalīt spoli vērā 125 metru (aptuveni 136-yard) soli, kas ļauj astoņus top-shot izmaiņām. Es mainīt top shot ik pēc četrām līdz piecām zivis reliģiski un dažreiz pat ātrāk, ja līnija tiek chaffed. Es bieži redzu citas laivas pārmaiņus mainās no top šāvienu no svaigiem spolēm tinumu vairāk, nekā tas ir nepieciešams, kas noved pie izšķērdēta līniju un tukšas kabatas. ”


Samudžināties BEZ Lure STORAGE

mudžeklis bez copes vilinājums krātuve kapāt ūdens pudeles

TIP # 18

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Pēteris Bristow , Katherine B
Madeira, Portugal

Cut topi off pāris 330 mililitru ūdens pudeles un iepakot tos stingra kartona vīna kastē vai koka kastē. Ar 18 collu vadu vadītāji saritinātu un trebles pilnīgi pakļauti, es tikko samazinājās tos atklātos pudelēs – lieliska vieta, lai paslēptu šo nepieņemami piece.Packed saspringts kastē – nekas kustas. Es nekad neesmu redzējis to darījis, un tas darbojas ļoti labi. Bija man 15 minūtes, lai kopā un maksā gandrīz neko. ”


LIETOT SAVU VHF ATRAST ZIVIS

VHF radio makšķernieku makšķerēšanas piederumi

TIP # 19

Pieklājība IGFA / igfa.org

Capt. Brad Phillipps , Gvatemala Billfishing Adventures
La Antigua, Guatemala

“Esi uzmanīgs ne saņemt iesūc vērā radio copu, jo atstājot zivis jums ir doties uz ziņojumu, bieži vien ir slikta ideja. Tas nozīmē, ka radio var būt jūsu lielākais draugs, ja jūs spēlēt to gudri. Veidot izveidota un uzticamu tīklu radio draugiem. Pārliecinieties, ka viņi vienmēr var uzticēties jūsu ziņojumu un, to darot, jūs varat cerēt būt pārliecināti, uzticoties savējo. Tas vienmēr ir labāk, lai saņemtu dažus uzticamus ziņojumus nekā radio pilna nezināmu “maybes.” Kad runa klausoties radioEs domāju, ka liels faktors ir zināt persona, kas pieliek informāciju tur. Zinot to, vai persona, kas šo ziņojumu ir tendence pārāk pārspīlēt, zem spēlē lietām, vai var pat būt citi motīvi ir ļoti svarīga. Jo vairāk pieredzējis kapteinis, no kura jūs saņemsiet informāciju, kas parasti ir precīzākas, ka informācija būs, un daudzas reizes pretēja spēkā. Saprast, ka tā pati informācija varētu būt vairāk nekā daudzos dažādos veidos, atkarībā no tā, kas ir, kas aptver to, jo īpaši ar otrās vai trešās puses ziņojumiem, releju vai baumas. Iepazīt katru indivīdu, atzīstot balsis un koncentrējoties uz to, ko un kā cilvēki runā par radio palīdzēs jums sagremot informāciju, un tādējādi padarīt pareizos gājienus un tādējādi panākt daudz vairāk zivju. ”

Padomi copei jūrā
Tagged on: