Vasara ir gandrīz šeit, un tas nozīmē, ka tas ir zvejas laiks. Makšķerēšana ir fantastiska, vīrišķīga spēle. Tas ir lielisks veids, kā atpūsties un nokļūt vecos pumpuros vai klusināt savu prātu pēc aptuvenas darba nedēļas. Bet, pirms dodaties uz veco zvejas caurumu, jums ir jābūt labi aprīkotai zvejas rīku kastei. Tāpat kā vīrieša rīku kārbas saturs, cilvēka risinājuma lodziņa saturs bieži vien nonāk pie personiskās izvēles. Saturs mainīsies arī atkarībā no tā, kāda veida zivis jūs zvejojat. Bet katrai zvejas rīku kastei jābūt dažiem pamatelementiem. Es devos uz Bass Pro veikalu Broken Arrow, Oklahomā, lai pajautātu dažus vecus taimerus par viņu viedokli par to, ko viņi domāja, ka tiem jābūt katra cilvēka risinājuma lodziņā.

Turpmāk ir norādītas 10 lietas, ar kurām mēs nāca klajā ar to, ka katra cilvēka makšķerēšanas piederumu kastē jābūt:

1. Papildu līnija
Neatkarīgi no tā, vai jūs saņemat no leģendāro monstru zivju, kas slēpjas vecā zvejas cauruma dziļumā, vai jūs vienkārši saņemat savu līniju no žurnāla, tas ir gandrīz garantēts, ka jūsu zvejas līnija tiks pārtraukta vai sagrauta zvejas reisa laikā. . Tādējādi vienmēr ir labi, ja jūsu risinājuma lodziņā ir kāda papildu līnija. Jūsu pārvietojamā līnija lielā mērā ir atkarīga no tā, kur jūs zvejat, un kāda veida zivis jūs zvejat. Ja jūs zvejojat neapstrādātos apstākļos, vēlaties izmantot smagāku un izturīgāku zvejas līniju. Tam būtu jāpalīdz mazināt saslimšanas iespējas. Ja jūs zvejat kristāldzidrā ezerā, atslēga ir apslēpta. Tātad, izvēlieties plānu, skaidru līniju, lai viltotu zivis.

2. Papildu āķi

Saglabājiet savu kārbu ar dažādiem āķiem, lai jūs būtu gatavi jebkurai zivju šķirnei. Man patīk pielīmēt tradicionālo J-āķi, bet daudzi zvejnieki zvēr pie franču āķa. Neatkarīgi no tā, kāda veida āķis jums ir, pārliecinieties, ka jums ir dažādi izmēri. Jūs nevēlaties zvejot upju foreles, izmantojot āķi, kura izmērs ir 120 mārciņu sams. Izmēri svārstās no ļoti mazākajiem skaitļiem 32 līdz pat vislielākajam 19/0.

3. Bobbers

Bobbers, vai peldētāji, kā tie dažreiz tiek saukti, palīdz jums uzzināt, kad jūs nokļūstiet no zivīm. Kad zivs kodē, bobber izlietnes. Tiklīdz tas notiks, jūs zināt, ka esat gatavs spiest savu lomu. Atkal, jums ir dažas izvēles, ja runa ir par bobbers. Bobbers vairums cilvēku ir pazīstami ar apaļo sarkano un balto plastmasas. Apaļie bobbers ir jauki, jo jums vienkārši ir jāsaglabā tās uz līnijas, lai tos pievienotu. Tomēr apaļais bobers ierobežo to, cik dziļi jūs varat nodot līniju.

Ievadiet sliedes bobber. Slip bobber ļauj jums slīdēt to uz augšu un uz leju līniju. Slip bobbers veikt mazliet vairāk laika, lai iekārta, bet daudzi zvejnieki domā, ka papildu pūles ir tā vērts, jo jums jūsu āķis dziļāk ūdenī.

Jūs vienmēr varat doties vecā skolas stilā un izmantot tajā korķa gabaliņu. Vienkārši piesaistiet to savai līnijai un jums ir labi iet.

4. Sinkers
Āķis un tārps vien ir pārāk gaiši, lai dziļi nogrimtu. Lai kompensētu to, jūsu zvejas platformai jāpievieno svars vai „sinkers”. Zvejas ekspedīcijās es esmu zaudējis daudz sinkers, tāpēc ir labi, ja jums ir dažas ekstras. Tradicionāli sinkers tiek veidots no svina, bet dažas valstis sāk aizliegt svina sinkers izmantošanu vides apsvērumu dēļ. Man nebūtu pārsteigums, ja šī tendence turpināsies. Citas iespējas grīdas materiālam ir misiņš, volframs, tērauds un bismuts.

5. Plastmasas tārpi

Kamēr es esmu liels ventilators, kas izmanto dzīvu ēsmu, vienmēr ir labi, ja jūsu kārbas kastē ir iepakots plastmasas tārpi, it īpaši, ja jūs esat bass. Plastmasas tārpi ir dažādās krāsās un izmēros. Tārpi ar garām astēm, iespējams, ir visvieglāk lietojami. Daži zvejnieki zvēr, ka dažas plastmasas tārpu krāsas palielinās kodumu skaitu. Iespējams, tas ir māņticīgs uzskats, bet, ja jums ir bijusi veiksme ar noteiktu krāsu tārpu, jūs varētu arī to izmantot.

6. Pāris lures

Vecajai āķim un tārpam jābūt pietiekamam lielākai daļai jūsu zvejas vajadzību. Bet dažreiz jūs vēlaties izspiest dažas sarežģītākas lures, lai izveidotu savu spēli. Ir burtiski simtiem veidu zvejas lures, no kurām izvēlēties: spinners un karotes, minnow imitācijas, un top ūdens lures, lai nosauktu dažus. Katra veida lure ir veidota tā, lai ūdenī izturētu noteiktu veidu, lai piesaistītu zivis. Piemēram, minnow imitācijas ir lures, kas izskatās kā mazi peldēšanas minnows. Daudzas vidēja un liela izmēra zivis patīk uzmest uz minnows, tāpēc tā var būt efektīva lure. Spinners ir piestiprināts ar tiem, kas rada vērpšanas darbību, lai piesaistītu zivis. Jūsu izmantotais lure ir personiskas izvēles jautājums. Eksperimentējiet, lai atrastu to, kas darbojas jums, un saglabājiet dažus papildu risinājumus jūsu risinājuma lodziņā.

7. Adatu knaibles

Adatas deguna knaibles ir nepieciešamas, lai āķus izņemtu no zivīm pēc tam, kad tie ir nozvejoti. Dažreiz viņiem ir vajadzīgi arī āķi.

8. Pirmās palīdzības komplekts
Cerams, ka zvejas laikā jums nebūs būtisku medicīnisku ārkārtas situāciju. Bet mazas traumas, iespējams, notiks, piemēram, āķa aizķeršana īkšķī vai nokrišana un nokrāpšana. Šāda veida lietām ir labi, ja ir pieejams neliels pirmās palīdzības komplekts. Tam nav jābūt iedomātā. Vienkārši mest dažus band-aids, Neosporin, dažus mazus pārsējus un dažas ūdensnecaurlaidīgas medicīniskās lentes. Tam būtu jārūpējas par lielāko daļu ar zveju saistītu traumu.
9. Saulessargs
Zvejojot, visu dienu jūs atradīsiet saulē. Lai jūsu seja nebūtu izskatījusies kā vecs ķērējs, un lai novērstu ādas vēzi, slather uz dažiem sauļošanās līdzekļiem. Saskarieties ar to. Jūs, iespējams, aizmirsīsiet to ielikt, pirms jūs atstāt māju. Vienkārši glabājiet to savos risinājuma lodziņos, tāpēc, atverot to, jums tiks atgādināts, ka tas tiks ievietots.10. Nazis
Dažreiz jūs saņemsiet aizķeršanos, kuru nevarat izkļūt, un jūsu vienīgā iespēja ir samazināt līniju. Kaut arī kabatas nazis var paveikt darbu, viens triks, ka vecais taimeris pie Bass Pro Shop dalījās ar mani, izmanto naglu griešanas mašīnas, lai samazinātu jūsu līniju. Tas ir ātrāks un efektīvāks par nazi.

Makšķerēšanas piederumi